Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x
Biuletyn Informacji Publicznej
Gminy Jeżowe
»   obsługa      »   wyszukiwanie zaawansowane
Znajdujesz się w: strona główna  / MENU GŁÓWNE  / WŁADZE GMINY  / Sołtysi
    powiadom znajomego   drukuj stronę   wersja podstawowa       A- A A+
 Sołtysi Sołtysi
Sołectwo Sołtys Adres e-mail
Jeżowe Centrum Tomasz Kozak

tkozak@jezowe.pl

Jeżowe Podgórze Józef Głuszak jgluszak@jezowe.pl
Jeżowe Zagościniec Kazimierz Krzyś  kkrzys@jezowe.pl
Jeżowe Kameralne Zbigniew Wyka zwyka@jezowe.pl
Jeżowe Zaborczyny Stanisław Łach slach@jezowe.pl
Sibigi Krzysztof Sibiga ksibiga@jezowe.pl
Groble Fusiek Barbara
bfusiek@jezowe.pl
Krzywdy Henryk Cyrana hcyrana@jezowe.pl
Jata Jan Sudoł  jsudol@jezowe.pl
Sójkowa Fila Tomasz
ftomasz@jezowe.pl
Zalesie Tadeusz Sobieszek
tsobieszek@jezowe.pl
Cholewiana Góra Marek Piróg  mpirog@jezowe.pl
Nowy Nart Szczepan Kopeć skopec@jezowe.pl
Stary Nart Józefa Sasiela jsasiela@jezowe.pl
Pogorzałka Anna Błądek
abladek@jezowe.pl


data wytworzenia2014-02-19
data udostępnienia2014-02-19
sporządzone przez
opublikowane przezPiotr Sibiga
ilość odwiedzin2576
rejestr zmianzobacz »
Urząd Gminy Jeżowe, Jeżowe 136 A, 37-430 Jeżowe, tel.: 15 8794 343, fax: 15 8794 342, sekretariat@jezowe.pl, www.jezowe.pl
Przydatne informacje
Prawo
Nasz urząd
»  Kontakt
»  BIP
Władze
»  Sejm
»  Senat
»  Premier
Poprawny XHTML 1.0 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8
projekt i hosting INTERmedi@