Początek strony
Wróć na początek strony Alt+0
Przejdź do wyszukiwarki Alt+1
Przejdź do treści głównej Alt+2
Przejdź do danych kontaktowych Alt+3
Przejdź do menu górnego Alt+4
Przejdź do menu lewego Alt+5
Przejdź do menu dolnego Alt+7
Przejdź do menu bocznego Alt+8
Przejdź do mapy serwisu Alt+9
Menu wysuwane
Herb podmiotu Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Jeżowe
Menu góra
Strona startowa WŁADZE GMINY Sołtysi
Poleć stronę

Zapraszam do obejrzenia strony „Sołtysi, bieżące, menu 40 - BIP - Urząd Gminy Jeżowe”

Zabezpieczenie przed robotami.
Przepisz co drugi znak, zaczynając od pierwszego.

P ) # @ % R F 3 - 0 A w s f d A P # @ :

Pola oznaczone są wymagane.

Treść główna

Sołtysi

Sołtysi

Sołtysi Gminy Jeżowe - Kadencja 2019 - 2024

Sołectwo Sołtys Adres e-mail
Jeżowe Centrum Tomasz Kozak

tkozak@jezowe.pl

Jeżowe Podgórze Józef Głuszak jgluszak@jezowe.pl
Jeżowe Zagościniec Kazimierz Krzyś  kkrzys@jezowe.pl
Jeżowe Kameralne Krzysztof Socha ksocha@jezowe.pl
Jeżowe Zaborczyny Henryk Tomczyk htomczyk@jezowe.pl
Sibigi Paulina Puchalska ppuchalska@jezowe.pl
Groble Fusiek Barbara bfusiek@jezowe.pl
Krzywdy Henryk Cyrana hcyrana@jezowe.pl
Jata Jan Sudoł  jsudol@jezowe.pl
Sójkowa Fila Tomasz ftomasz@jezowe.pl
Zalesie Zdzisław Nowak znowak@jezowe.pl
Cholewiana Góra Małgorzata Sudoł msudol@jezowe.pl
Nowy Nart Szczepan Kopeć skopec@jezowe.pl
Stary Nart Józefa Sasiela jsasiela@jezowe.pl
Pogorzałka Anna Błądek abladek@jezowe.pl

Metryka

data wytworzenia
2014-02-19
data udostępnienia
2014-02-19
sporządzone przez
opublikowane przez
Piotr Sibiga
ilość odwiedzin
5052
zmiany w dokumencie
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.